Start rezerwacji na 2024 :)

O nas

Spędź wymarzony urlop w drewnianym domku położonym w klimatycznym, sosnowym lesie 3 minuty od szerokiej, piaszczystej plaży w Pobierowie.

 

Jesteśmy Iwona i Krzysztof, od lat tworzymy przytulną atmosferę wokół słonecznych domków SOLEI, dbając o każdego gościa, który odwiedzi nas w Pobierowie.

Zachowaliśmy otaczające nas piękno i bliskość natury. Na terenie ośrodka poczujecie się jak w ustronnym zagajniku pośród sosnowych drzew i obfitych kwiatowych kompozycji. Skorzystacie przy tym z prywatności dzięki naturalnej aranżacji zakwaterowania wkomponowanego w codziennie pielęgnowany, tajemniczy ogród SOLEI.

Spędzicie wakacje w drewnianym, 5 lub 6-osobowym domku z pełnym wyposażeniem. Przestronny taras sprawdzi się jako idealne miejsce zarówno do delektowania się kolacją przygotowaną w stojącym nieopodal, kamiennym grillu, jak i do wypicia porannej, aromatycznej kawy. Taras, dzięki zadaszeniu i umeblowaniu, z powodzeniem spełni rolę pokoju dziennego, gwarantując wytchnienie w cieniu podczas upalnych dni oraz suche obserwatorium przyrody na wypadek niepogody.

Jeśli oprócz ciszy i spokoju potrzebujecie aktywnego wypoczynku, wypożyczycie u nas rowery lub badmintona, a dzieci spędzą czas na zabawie z innymi maluchami na placu zabaw i huśtawkach.

Wieczorem skorzystacie z uroków miasteczka. 100 metrów od ośrodka zjecie smaczny posiłek w barze Wachta i zrobicie potrzebne zakupy, a po nieco dłuższej przechadzce dotrzecie do tętniącego życiem centrum Pobierowa. Dla spragnionych piasku pod stopami rekomendujemy zaś romantyczny spacer plażą przy zachodzie słońca.

SOLEI to definicja relaksu i niespiesznego korzystania z uroków długo wyczekiwanych wakacji.

Na ogrodzonym terenie ośrodka SOLEI znajdują się miejsce na grilla, miejsce do wypoczynku na świeżym powietrzu, place zabaw oraz wyposażenie dodatkowe dla dzieci.

Domki SOLEI w Pobierowie stanowią doskonały sposób na wypoczynek i relaks, tu każdy znajdzie coś dla siebie.

Odległości od Ośrodka Solei na spacer:

  • do najbliższego sklepu – 5 minut,
  • do kawiarni – 5 minut,
  • do salonu odnowy biologicznej – 5 minut,
  • do basenu – 5 minut,
  • do centrum – 10/15 minut.

Odległości na rower:

Odległości samochodem:

  • latarnia w Kołobrzegu – 1 godzina,
  • aleja gwiazd w Międzyzdrojach – 1 godzina,
  • plaża w Świnoujściu – 2 godziny,
  • aleja gwiazd sportu w Dziwnowie – 20 minut.

W ośrodku SOLEI przywitamy Cię z radością przez cały, wydłużony sezon – od maja do października.