Start rezerwacji na 2024 :)

Pobierowo

Pobierowo maluje się na mapie Polski jako perła nadmorskiego wypoczynku, choć jeszcze nie w pełni odkryta przez turystów. Skutkuje to ogromnymi atutami tego miejsca, jakimi są kameralność, przytulność i oderwanie od zgiełku towarzyszącemu większości kurortów wakacyjnych.

Skorzystasz tu zarówno z leśnych szlaków spacerowych, tras rowerowych (w tym z części międzynarodowej ścieżki rowerowej wzdłuż Bałtyku!), szerokiej plaży – czystej i pozbawionej zabudowań turystycznych – jak i tętniącego życiem centrum miasteczka. SOLEI jest idealną bazą wypadową po okolicy, aby każdego dnia odkrywać coraz to nowe zakątki Pobierowa i nie tylko!

W Pobierowie tętnią życiem liczne ogródki piwne, kawiarnie, restauracje i dyskoteki. Miejscowość ze względu na swój niepowtarzalny urok nazywana jest przez okolicznych mieszkańców VIP-owem.

Latarnia Morska w Niechorzu, Ruiny kościoła na klifie w Trzęsaczu, Rewalskie wieloryby, Bałtycki Krzyż Nadziei w Pustkowie, Jezioro Liwia Łuża, Nadmorska Kolej Wąskotorowa – to tylko kilka przystanków, które możesz odwiedzić w okolicy, wypełniając swój dzień unikatowym punktem w programie.

Pobierowo to kwintesencja dobrze spędzonych wakacji, z których przywieziesz niezapomniany czas spędzony z bliskimi.

Wydawca: Pobierowo.net.pl